Latvijas būvniecības uzņēmumu dalība lielākajā Skandināvijas būvniecības nozares izstādē – Nordbygg 2010.

LIAA sadarbībā ar Latvijas Logu un durvju ražotāju asociāciju organizē Latvijas būvniecības nozares uzņēmumu kopstendu dalībai izstādē Nordbygg 2010, kas no 23. – 26. martam norisināsies Stokholmā, Zviedrijā.

Nordbygg notiek reizi divos gados un ir lielākā būvniecības nozares izstāde Skandināvijā. Šogad ir sasniegts dalībnieku rekords un izstādē piedalās vairāk kā 850 uzņēmumi no 18 valstīm.

Latviju izstādē pārstāv kopumā 16 uzņēmumi no kuriem 9 piedalās LIAA un asociācijas kopstendā. Uzņēmumi, kuri piedalās nacionālajā stendā – Arbo – www.arbo.lv, Arcers – www.arcers.lv, Marupes Metalmeistars – www.metalmaster.lv, Plastic Technologies – www.plastictech.eu, Tenapors – www.tenapors.com, RGJ – www.rgj.lv, Kopro – www.rigaparket.lv, Remus – www.remus.lv, Buvuznemums Restaurators –www.restaurators.lv.

Vairākiem no uzņēmumiem šī ir pirmā izstāde Skandināvijā un pirmais mēģinājums startēt eksporta tirgos. Pārējie jau ir ar pieredzi un līdz šim sadarbojušies ar tādām labi zināmām kompānijām Zviedrijā kā Skanska, NCC, Peab.

Par izstādi Nordbygg 2010