„Dzīvo siltāk” sadarbības partneri izstādes „Māja I” ietvaros informēja tās apmeklētājus, jo īpaši namu pārvaldītājus un dzīvokļu īpašniekus par pieejamo ES fondu finansējumu daudzdzīvokļu ēku energoefektivitātes uzlabošanai, kā arī kvalitatīvu ēku renovāciju.

Savukārt izstādes stendā „Dzīvo siltāk” varēja sastapt Ekonomikas ministrijas, Patērētāju Tiesību aizsardzības centra, Būvniecības valsts kontroles biroja, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ekspertus. Konsultācijas sniedza arī būvniecības nevalstisko organizāciju pārstāvji no Latvijas Būvinženieru savienības, Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācijas, Latvijas Logu un durvju ražotāju asociācijas, kā arī Būvmateriālu ražotāju asociācijas.

LLDRA informēja par LLDRA0219 Prasības un rekomendācijas logiem un durvīm , ko sabiedrība uztvēra ļoti atzinīgi jo tas ļaus kvalitatīvāk veikt jauno logu izvēli pasūtītājiem!

Vienīgais pārmetums bija – kad sen ko tādu jau vajadzēja! Jo daudz tiek iebūvēti neatbilstoši logi, tāpēc kad visi pasūtītāji nav tik kompetenti lai iedziļinātos tehniskajās logu un durvju niansēs, ko citi tirgotāji, kas visbiežāk importē kaut kādus logus, negodprātīgi izmanto, pievilinot tikai ar lētu cenu!

LLDRA ir dibināta 1998 gada 18. jūlijā un uz šodienu var lepoties ar to, kad ir lielākā nozares asociācija Baltijas valstīs un  asociācijas logu un durvju ražotāji, iespējams vienīgie LATVIJĀ, var pilnībā nodrošināt visaugstāko kvalitāti un energoefektivitāti to ražotajiem logiem un durvīm.

LLDRA var apliecināt to, kad viņu ražotāji strādā ar sertificētiem un pārbaudītiem materiāliem, kā arī viņu ražotnes regulāri tiek apmeklētas un tās atbilst augstākajiem ražošanas kontroles kritērijiem, ko apliecina LLDRA izsniegtie sertifikāti!